HX-SCE-1K-3.2-50-9
Manufacturer Part Number:
HX-SCE-1K-3.2-50-9
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part of Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
Manufacturer :
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
White
For Use With/Related Products :
Label Size :
0.125" x 1.97" (3.2mm x 50.0mm)