HX-SCE-1K-25.4-50-S1-2
- Manufacturer Part Number:
- HX-SCE-1K-25.4-50-S1-2
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Part of Description:
- LABEL HEAT SHRINKABL 1X1.97" RED
- Manufacturer :
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- Red
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.00" x 1.97" (25.4mm x 50.0mm)