SBP100143WE2.5-T200
- Manufacturer Part Number:
- SBP100143WE2.5-T200
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Part of Description:
- LABEL SELF LAMINATNG 1X1.44" WHT
- Manufacturer :
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- T208M and T212M Printers
- Label Size :
- 1.00" x 1.44" (25.4mm x 36.6mm)