D-SCE-1K-12-50-S1-4
- Manufacturer Part Number:
- D-SCE-1K-12-50-S1-4
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Part of Description:
- LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
- Manufacturer :
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- Yellow
- For Use With/Related Products :
- LQ590 Dot Matrix or T200, T208M, T312Mi, T6112DS, TE3112, TE3124 Thermal Transfer Printers
- Label Size :
- 0.50" x 1.90" (12.7mm x 48.3mm)