HX-SCE-1K-6.4-50-S1-4
Manufacturer Part Number:
HX-SCE-1K-6.4-50-S1-4
Part of Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
Color :
Yellow
For Use With/Related Products :
Label Size :
0.25" x 1.97" (6.4mm x 50.0mm)