HX-SCE-1K-4.8-50-SS1-4
- Manufacturer Part Number:
- HX-SCE-1K-4.8-50-SS1-4
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Part of Description:
- LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
- Manufacturer :
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- Yellow
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 0.19" x 1.97" (4.8mm x 50.0mm)