ZHD-SCE-1K-2.4-50-4
- Manufacturer Part Number:
- ZHD-SCE-1K-2.4-50-4
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Part of Description:
- LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
- Stock Condition:
- 258
- Manufacturer :
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- Yellow
- For Use With/Related Products :
- T200, T312M, T312Mi, T6112DS, TE3112 and TE3124 Thermal Transfer Printers
- Label Size :
- 0.09" x 1.97" (2.4mm x 50.0mm)