ZHD-SCE-5K-3.2-50-9
- Manufacturer Part Number:
- ZHD-SCE-5K-3.2-50-9
- Part of Description:
- LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
- Stock Condition:
- 907
- Color :
- White
- Label Size :
- 0.125" x 1.97" (3.2mm x 50.0mm)