YC162-FR-0730K9L
Manufacturer Part Number:
YC162-FR-0730K9L
Part of Description:
RES ARRAY 2 RES 30.9K OHM 0606
Height - Seated (Max) :
0.020" (0.50mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power Per Element :
62.5mW
Resistance (Ohms) :
30.9k
Size / Dimension :
0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%