TE56-3.2540TYPE 1222
Manufacturer Part Number:
TE56-3.2540TYPE 1222
Manufacturer/Brand:
Sierra Electronics
Part of Description:
SMD TAPE EXTENDERS 56MM BELTS, T
Stock Condition:
60
Manufacturer :
Sierra Electronics
Product Category :
Tape
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Clear
Length :
Product Status :
Active
Tape Type :
Splicing
Temperature Range :
Thickness :
Thickness - Adhesive :
Thickness - Backing, Carrier :
Usage :
Width :
2.20" (56.00mm)