ATE2S-5F3-10-Z
Manufacturer Part Number:
ATE2S-5F3-10-Z
Actuator Length :
10.00mm
Current Rating (Amps) :
50mA (AC/DC)
Mounting Type :
Through Hole, Right Angle
Operating Temperature :
-20°C ~ 85°C
Voltage Rating - AC :
48 V
Voltage Rating - DC :
48 V