HP-L-0200-103-3%-RLU
- Manufacturer Part Number:
- HP-L-0200-103-3%-RLU
- Part of Description:
- SENSOR LINEAR 200MM CONNECTOR
- Stock Condition:
- 25
- Linear Range :
- 0 ~ 200.00mm (0 ~ 7.87")
- Linearity :
- ±3%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Resistance :
- 10 kOhms
- Resistance Tolerance :
- ±20%