RSR30-D05-D1-24-010-1
Manufacturer Part Number:
RSR30-D05-D1-24-010-1
Manufacturer/Brand:
Altech Corporation
Part of Description:
SSR RELAY SPST-NO 12MA 3-10V
Manufacturer :
Altech Corporation
Product Category :
Solid State Relays
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
12 mA
Mounting Type :
Through Hole
On-State Resistance (Max) :
Output Type :
DC
Package / Case :
4-SIP
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Termination Style :
PC Pin
Voltage - Input :
5VDC
Voltage - Load :
3 V ~ 10 V