RSR30-D48-D1-02-040-1
Manufacturer Part Number:
RSR30-D48-D1-02-040-1
Part of Description:
SSR RELAY SPST-NO 4.4MA 38-58V
Load Current :
4.4 mA
Voltage - Input :
48VDC
Voltage - Load :
38 V ~ 58 V