BRQP400-DDTB-P
Manufacturer Part Number:
BRQP400-DDTB-P
Part of Description:
SENSOR, PHOTO, PLASTIC SHORT BOD
Stock Condition:
17
Output Configuration :
PNP - Dark-ON/Light-ON
Sensing Distance :
15.748" (400mm)
Voltage - Supply :
10V ~ 30V