ASR-SI480D25RW-L
Manufacturer Part Number:
ASR-SI480D25RW-L
Manufacturer/Brand:
Altran Magnetics
Part of Description:
SSR RELAY SPST-NO 25A 48-530V
Stock Condition:
8
Manufacturer :
Altran Magnetics
Product Category :
Solid State Relays
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
25 A
Mounting Type :
Chassis Mount
On-State Resistance (Max) :
Output Type :
AC
Package / Case :
Hockey Puck
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Voltage - Load :
48 V ~ 530 V