ASR-SN240D100ZW-LM
Manufacturer Part Number:
ASR-SN240D100ZW-LM
Part of Description:
SSR RELAY SPST-NO 100A 24-280V
Load Current :
100 A
Output Type :
AC, Zero Cross
Package / Case :
Module
Voltage - Input :
3 ~ 32VDC
Voltage - Load :
24 V ~ 280 V