ASR-SI600A100RY-LH
Manufacturer Part Number:
ASR-SI600A100RY-LH
Part of Description:
SSR RELAY SPST-NO 100A 48-660V
Load Current :
100 A
Output Type :
AC
Package / Case :
Hockey Puck
Voltage - Input :
90 ~ 280VAC
Voltage - Load :
48 V ~ 660 V