ASR-SN240D80ZW-L
Manufacturer Part Number:
ASR-SN240D80ZW-L
Part of Description:
SSR RELAY SPST-NO 80A 24-280V
Load Current :
80 A
Output Type :
AC, Zero Cross
Package / Case :
Module
Voltage - Input :
3 ~ 32VDC
Voltage - Load :
24 V ~ 280 V