KAI-1020-FBA-JD-BA
- Manufacturer Part Number:
- KAI-1020-FBA-JD-BA
- Manufacturer/Brand:
- onsemi
- Part of Description:
- INTERLINE CCD IMAGE SEN
- Manufacturer :
- onsemi
- Product Category :
- Image Sensors, Camera
- Active Pixel Array :
- 1000H x 1000V
- Frames per Second :
- 30
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 70°C (TA)
- Package / Case :
- 68-BPGA
- Pixel Size :
- 7.4µm x 7.4µm
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 68-PGA (27.89x27.89)
- Type :
- CCD
- Voltage - Supply :
- 14.5V ~ 15.5V