J7KNA-12-01W 24
Manufacturer Part Number:
J7KNA-12-01W 24
Part of Description:
RELAY CONTACTOR 3PST 12A 24V
Coil Voltage :
24VAC
Contact Rating (Current) :
12 A
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Product Status :
Obsolete
Switching Voltage :
400VAC - Max