LCE02C305208A
Manufacturer Part Number:
LCE02C305208A
Part of Description:
CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,3NC,5NO
Coil Voltage :
200 ~ 208VAC
Contact Rating (Current) :
30 A
Operating Temperature :
-25°C ~ 40°C
Switching Voltage :
600VAC - Max