J7KN-22D-01 24
Manufacturer Part Number:
J7KN-22D-01 24
Coil Voltage :
24VAC
Contact Rating (Current) :
22 A
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Switching Voltage :
690VAC - Max