J7KN-10D-10 24D
Manufacturer Part Number:
J7KN-10D-10 24D
Coil Voltage :
24VDC
Contact Rating (Current) :
10 A
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Switching Voltage :
690VAC - Max