EUCO-150070FA
Manufacturer Part Number:
EUCO-150070FA
Current - Output (Max) :
700mA
Dimming :
Efficiency :
91%
Operating Temperature :
-40°C ~ 55°C
Power (Watts) :
150 W
Size / Dimension :
9.84" L x 2.36" W x 1.34" H (249.9mm x 59.9mm x 34.0mm)
Voltage - Input (Max) :
240VAC
Voltage - Input (Min) :
194VAC
Voltage - Isolation :
4 kV
Voltage - Output :
107 ~ 214 V