EUCO-100105FA
Manufacturer Part Number:
EUCO-100105FA
Current - Output (Max) :
1.05A
Dimming :
Efficiency :
90%
Operating Temperature :
-40°C ~ 55°C
Power (Watts) :
100 W
Size / Dimension :
9.84" L x 2.36" W x 1.34" H (249.9mm x 59.9mm x 34.0mm)
Voltage - Input (Max) :
240VAC
Voltage - Input (Min) :
194VAC
Voltage - Isolation :
4 kV
Voltage - Output :
48 ~ 95V