DRW-NLT017/1-CC400-42
- Manufacturer Part Number:
- DRW-NLT017/1-CC400-42
- Part of Description:
- RECTANGULAR, 120VAC, 17W, 400MA,
- Stock Condition:
- 10
- Current - Output (Max) :
- 400mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 80%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 45°C
- Power (Watts) :
- 16.8 W
- Size / Dimension :
- 3.24" L x 1.26" W x 0.96" H (82.3mm x 32.0mm x 24.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 132VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 108VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 30 ~ 42V