LED12W-48-C0250-D
Manufacturer Part Number:
LED12W-48-C0250-D
Part of Description:
LED DRIVER CC AC/DC 24-48V 250MA
Stock Condition:
39
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
250mA
Efficiency :
80%
Power (Watts) :
12 W
Product Status :
Active
Ratings :
IP66
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
24 ~ 48V