IDLV-45A-24
Manufacturer Part Number:
IDLV-45A-24
Part of Description:
LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.88A
Current - Output (Max) :
1.88A
Efficiency :
86%
Operating Temperature :
-20°C ~ 85°C
Power (Watts) :
45 W
Size / Dimension :
4.72" L x 2.95" W x 0.98" H (120.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Voltage - Input (Max) :
295VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
24V