XLG-240-L-A
Manufacturer Part Number:
XLG-240-L-A
Part of Description:
240W LED POWER SUPPLY O/P +178~
Stock Condition:
448
Current - Output (Max) :
700mA
Dimming :
Efficiency :
93%
Features :
OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
239 W
Size / Dimension :
7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
178 ~ 342V