XLG-75-H-AB
Manufacturer Part Number:
XLG-75-H-AB
Part of Description:
75W CONSTANT POWER MODE LED DRIV
Stock Condition:
446
Current - Output (Max) :
1.4A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
90%
Features :
OCP, OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
75 W
Size / Dimension :
4.92" L x 2.48" W x 1.26" H (125.0mm x 63.0mm x 32.0mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
4.2 kV
Voltage - Output :
27 ~ 56V