HLG-480H-24A
Manufacturer Part Number:
HLG-480H-24A
Part of Description:
LED DVR CCCV ACDC 20.4-25.2V 20A
Stock Condition:
340
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Current - Output (Max) :
20A
Dimming :
Efficiency :
94.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
480 W
Ratings :
IP65
Size / Dimension :
9.26" L x 4.92" W x 1.72" H (235.2mm x 125.0mm x 43.8mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
20.4 ~ 25.2V