HLG-320H-C700B
Manufacturer Part Number:
HLG-320H-C700B
Part of Description:
LED DRVR CC AC/DC 214-428V 700MA
Stock Condition:
62
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Current - Output (Max) :
700mA
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
94%
Features :
OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
300 W
Ratings :
IP67
Size / Dimension :
8.87" L x 3.54" W x 1.72" H (225.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
214 ~ 428V