KURFS-3008-PCWC2
- Manufacturer Part Number:
- KURFS-3008-PCWC2
- Part of Description:
- 30MM SN= 8MM, FLUSH, PBT, NO LED
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 50°C
- Output Type :
- PNP-NC, 3-Wire
- Sensing Distance :
- 0.315" (8mm)
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 30V