XX230A22NA00M12
Manufacturer Part Number:
XX230A22NA00M12
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Output Type :
NO, 4-Wire
Product Status :
Obsolete
Response Frequency :
Sensing Distance :
0.079" (2mm)
Voltage - Supply :
12V ~ 24V