TA45-ABFBLJ11C0-AZM11
Manufacturer Part Number:
TA45-ABFBLJ11C0-AZM11
Current Rating (Amps) :
1.1A
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
60 V