TA45-ABFBHJ21C0-AZM13
- Manufacturer Part Number:
- TA45-ABFBHJ21C0-AZM13
- Current Rating (Amps) :
- 2.1A
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 60 V