TA45-ABFBL065C0-AZM10
- Manufacturer Part Number:
- TA45-ABFBL065C0-AZM10
- Current Rating (Amps) :
- 6.5A
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 60 V