TA45-ABFBLJ13C0-AZM02
Manufacturer Part Number:
TA45-ABFBLJ13C0-AZM02
Current Rating (Amps) :
1.3A
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
60 V