TA45-ABFBHJ11C0-AZM12
- Manufacturer Part Number:
- TA45-ABFBHJ11C0-AZM12
- Current Rating (Amps) :
- 1.1A
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 60 V