8345-SR0107-100A
- Manufacturer Part Number:
- 8345-SR0107-100A
- Part of Description:
- CIRCUIT BREAKER HYDRAULIC MAGN
- Actuator Type :
- Lever
- Current Rating (Amps) :
- 100A
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage Rating - AC :
- 480 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V