IEGX11-1-62-1.10-43-V
- Manufacturer Part Number:
- IEGX11-1-62-1.10-43-V
- Part of Description:
- CIRCUIT BREAKER
- Actuator Type :
- Rocker
- Current Rating (Amps) :
- 1.1A
- Number of Poles :
- 2
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V