DT160A-560-W-SUSB
Manufacturer Part Number:
DT160A-560-W-SUSB
Part of Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 160W
Current - Output (Max) :
2.86A
Input Type :
IEC 320-C6
Output Connector :
USB Mini
Polarization :
Power (Watts) :
160 W
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
56V