17-HD300N-C
Manufacturer Part Number:
17-HD300N-C
Part of Description:
CBL TIE LOCKING NAT 120LB 11.81"
Bundle Diameter :
3.26" (82.80mm)
Color :
Natural
Features :
Length - Actual :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Length - Approximate :
11.75"
Width :
0.300" (7.62mm)