ESS20-003-DC24V-8A
- Manufacturer Part Number:
- ESS20-003-DC24V-8A
- Part of Description:
- CIR BRKR SOLID STATE 8A 24VDC
- Current Rating (Amps) :
- 8A
- Voltage Rating - DC :
- 24 V