DT030LE-075-U-USB
Manufacturer Part Number:
DT030LE-075-U-USB
Part of Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 22W
Current - Output (Max) :
2.75A
Output Connector :
USB
Polarization :
Power (Watts) :
22 W
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
7.5V