DT030LE-075-V-8
Manufacturer Part Number:
DT030LE-075-V-8
Part of Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 22W
Current - Output (Max) :
2.75A
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D.
Polarization :
Power (Watts) :
22 W
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
7.5V