DT012B-360-U-MUSB
Manufacturer Part Number:
DT012B-360-U-MUSB
Part of Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 12W
Current - Output (Max) :
300mA
Input Type :
IEC 320-C8
Output Connector :
USB Mini
Polarization :
Power (Watts) :
12 W
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
36V