17-HD365N-C
Manufacturer Part Number:
17-HD365N-C
Part of Description:
CBL TIE LOCKING NAT 120LB 1.198'
Bundle Diameter :
4.07" (103.50mm)
Color :
Natural
Features :
Length - Actual :
1.198' (365.00mm)
Length - Approximate :
14.25"
Width :
0.300" (7.62mm)