E40HB12-200-6-L-5
- Manufacturer Part Number:
- E40HB12-200-6-L-5
- Part of Description:
- ENCODER 40MM 200PPR 5VDC
- Output Type :
- Quadrature Line Driver with Index (Incremental)
- Pulses per Revolution :
- 200
- Voltage - Supply :
- 5V